Kategorie
IT strony internetowe webmasterka

Reserved nawrócone (częściowo)

W lutym pisałem o tym, jak nie mogłem zobaczyć, co proponuje mi Reserved. Od tego czasu nic u nich nie kupiłem. Chyba nie tylko ja na to narzekałem. Wszedłem ostatnio na ich stronę, naiwnie wierząc, że coś się zmieniło. No i okazało się, że nie jestem taki całkiem naiwny 😉

Nadal pojawia się komunikat o wymogu posiadania Flash 8 Player, ale oprócz tego tekst: 'or you can see HTML version'

Oprócz paskudnego komunikatu, mówiącego, że mam sobie pobrać wersję Flash, której nie zrobił jego producent, pojawiło się: „or you can see HTML version”. Wreszcie mogę zobaczyć stronę. Żeby nie było tak pięknie, to dodam, że jeśli ktoś „Flasha” nie posiada w ogóle, komunikatu tego nie zobaczy, bo jest zrobiony… we Flashu. Gratuluję pomysłu ;-).

Przy okazji: nie mam zamiaru kupować więcej butów Adidasa. Mam dość oglądania komunikatów, podobnych do tych na stronie Reserved. Nie chcą moich pieniędzy – trudno. Podobno niezadowolony klient mówi o tym dziesięciu osobom. Ja postawnowiłem podzielić się tą informacją z szerszą publicznością. Ależ ja złośliwy jestem ;-).

4 odpowiedzi na “Reserved nawrócone (częściowo)”

Żeby nie było tak pięknie, to dodam, że jeśli ktoś “Flasha” nie posiada w ogóle, komunikatu tego nie zobaczy, bo jest zrobiony… we Flashu. Gratuluję pomysłu .

Coś niesamowitego, kto to był w stanie wymyślić ?

To coś jak zamknąć drzwi do budynku a informacje o innym wejściu umieścić za nimi :]

Metacafe.com robi to samo.
Wejdę na smog.pl z poziomu mojej Fedory Core 5 i co zobaczę?
Pobierz nowego Flash Playera.
Udając naiwniaka wejdę i co zobaczę?
Mam najnowszą wersję…
YouTube górą!

I żeby nikt nie myślał że się coś zmieniło do 2 października. Dzisiaj już nie mam możliwości zobaczenia wersji html, a jedynie powinnam sobie sciągnąć FP8 którego nie ma.

Możliwość komentowania została wyłączona.