Polonista w Aviary.pl

Dołącza do nas kolejna osoba. To Wojciech Szczęsny, absolwent polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Wraz z Anetą Sabiną Awtoniuk prowadzi stronę „To nie jest blog!”, będącą w założeniu odpowiedzią na niską jakość polskich blogów. W Aviary.pl będzie on odpowiedzialny za kontrolę jakości polskiej wersji serwisów internetowych: Mozilla Add-ons i Mozilla Europe. Jego wiedza bardzo się tutaj przyda.

Jako że nowy specjalista ds. jakości lokalizacji jest webmasterem, zaopiekuje się on w wolnych chwilach naszymi stronami internetowymi. Wojciech wykonał m.in. stronę Marka Stępnia… Co prawda nie chodzi o naszego Marka – zbieżność imienia i nazwiska jest przypadkowa, ale wspomniałem o tym, bo to zabawny zbieg okoliczności. Nasz nowy kolega pisze też artykuły w swoim serwisie internetowym „Budowniczy” i od czasu do czasu tłumaczy coś w MDC.

Witamy na pokładzie!

5 responses to “Polonista w Aviary.pl

  1. Chyba muszę wrócić do podpisywania się z „A.” w środku. 🙂

  2. Czasami i to może nie wystarczyć – ja na uczelni mam 2 kumpli co mają takie same imię, nazwisko i 1 literę drugiego imienia.

  3. Jest jakaś szansa by Aviary zajęło się tłumaczeniem e17?

  4. hmmm: Mało prawdopodobne, ale zawsze możesz zgłosić buga 🙂

  5. Pingback: Hubert Gajewski Online » Opera w Aviary.pl