Kategorie
IT Opera

Spotkanie społeczności Opery w Krakowie

Miałem przyjemność uczestniczyć dziś w drugim spotkaniu społeczności Opery, które odbyło się w Krakowie. To miasto jest już stałym punktem takich spotkań. Odbywają się tutaj wszystkie spotkania Aviary.pl, a teraz również spotkania społeczności Opery. Ale tym razem nie maczałem w tym palców, jak poprzednio, przybyłem tam jako gość :-).

Większość czasu przesiedzieliśmy w Scenie przy Pompie. Bawiliśmy się świetnie, dyskutując na przeróżne tematy, popijając piwo i jedząc lody. Dowiedziałem się na przykład na co narzekają aktywni użytkownicy Opery (serwisy webowe Google, współpraca z Onetem), co lubią (gesty myszy, funkcja szybkiego wybierania) itp. Golew, organizatorka spotkania, zadbała o to, bym nie wyszedł ze spotkania z pustymi rękami:

Gadżety Opery: 3 koszulki (dwie czarne z napisem browse me, jedna biała z logo Opery), mouse pad, smycz do telefonu, cukierki i słynna odstresowująca piłeczka

Zjedliśmy obiad, zrobiliśmy sobie zdjęcia na Rynku Głównym w otrzymanych gadżetach i część osób (w tym ja) musiało się już pożegnać. W spotkaniu uczestniczyły też osoby znane mi z pierwszego spotkania: arkwierz, Derbeth, Seji oraz Alth, Arche Twist, MiB, Sombira i _eP.

3 odpowiedzi na “Spotkanie społeczności Opery w Krakowie”

Możliwość komentowania została wyłączona.