Kategorie
Aviary.pl IT jakość Mozilla Sunbird

Maciej Chojnacki dołącza do Aviary.pl

Rekrutacja zakończona. Podjęliśmy decyzję. Specjalistą ds. jakości lokalizacji polskiej edycji programu Mozilla Sunbird i rozszerzenia Lightning zostaje Maciej Chojnacki. Mimo bardzo mocnej konkurencji decyzja zapadła jednogłośnie. Gratulujemy!

Maciej jest administratorem sieci w Służbie Celnej, prowadzi bloga „Bytowisko. Życie, Wszechświat i cała reszta”. Jest lokalizatorem polskiej wersji programu Gajim, autorem tłumaczenia tekstów (m.in.) „Pogadanka dla Microsoftu” i „Analiza kosztów systemu ochrony treści Windows Vista”. Prowadził też projekt polskiej dokumentacji Ubuntu.

Dlaczego wybraliśmy jego? Spodobał nam się styl w jakim pisze w swoim blogu, bardzo dobry poziom znajomości języka polskiego i angielskiego, najlepsze ze wszystkich kandydatów doświadczenie w lokalizacji oprogramowania i wiedza techniczna, która bardzo mu się przyda (choćby przy tworzeniu łatek naprawiających błędy). Dostrzegliśmy u niego duży potencjał do rozwoju, ale o szczegółach nie będę na razie pisał.

Z pozostałymi osobami skontaktujemy się w najbliższym czasie. Ponieważ reprezentują wysoki poziom – postanowiliśmy zaproponować im udział w innych ciekawych projektach. Jeśli się zgodzą – Aviary.pl powiększy się o kolejne kilka osób.

2 odpowiedzi na “Maciej Chojnacki dołącza do Aviary.pl”

A jak to sie ma do Opery wpomnianej w poprzednim wpisie? Rozumiem, ze ktos z Opery (???) startowal i przegral?

Możliwość komentowania została wyłączona.