Spotkanie za nami

Parę godzin temu skończyło się spotkanie Aviary.pl w Krakowie. Właściwie koledzy wszystko już napisali, więc nie będę się rozpisywał. Było to co zwykle czyli reorganizacja 😉

Z kilku rzeczy, jakie mi się przypominają – każdy opowiedział, co słychać w jego projekcie, zatwierdziliśmy plan reorganizacji naszej Bugzilli, rozpoczęliśmy rekrutację (na razie dwa ogłoszenia, wkrótce więcej) i zaplanowaliśmy pewne zmiany w zarządzaniu projektami (lista obowiązków i celów, dodanie brakujących stron wiki naszych projektów lub ich aktualizacja). Dużo rozmawialiśmy o słowniku referencyjnym i o SUSE. Był też czas na rozrywkę. Staszek umieścił w sieci mnóstwo zdjęć.

A na koniec przejąłem władzę w Aviary.pl 😉 Nie będzie rewolucji, będziemy nadal iść do przodu. Będą nowi ludzie (na razie zaplanowane przyjęcie 4 osób, będzie więcej) i ciągła poprawa jakości tego, co robimy. Żeby nie tracić czasu – zaproponowałem wybranie daty następnego spotkania. Po krótkiej dyskusji ustaliliśmy – spotykamy się 10-12 października tego roku w Krakowie, miejsce już zarezerwowane.

A tymczasem czas na trzytygodniowy urlop! Od jutra.

4 responses to “Spotkanie za nami

 1. Gratulacje Hubercie!!! 🙂 Bede sie staral wspierac Twoja prace na ile zdolam!

  A tak na marginesie… tylko zostales szefem i juz bierzesz urlop? Smells nasty…

 2. Gratuluję i obiecuję być dobrym cieniem 😉

  A co do urlopu: Gandalf, Hubert jest szefem, wolno mu 😉

 3. Szara eminencja stała się białą.
  Teraz nam się dostanie…
  Gratulacje!

 4. Dziękuję za gratulacje. Właśnie wróciłem z Hiszpanii i zabieram się do roboty 🙂